Login Destination (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: About
bn: সম্পর্কে
