Login Destination (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Roles
ro: Roluri

en: Destination
ro: Destinație

en: Empty
ro: Gol

en: About
ro: Despre

en: Triggers
ro: Declanşatoare

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ro: Pagini în care acest cod PHP returnează <code>TRUE</code> (numai pentru experţi)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ro: Dacă este selectată opţiunea PHP, se introduce codul PHP între %php. Trebuie avut în vedere că executarea de cod PHP incorect poate face ca situl să devină inutilizabil.
