Login Destination (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Roles
bs: Uloge
