Login Destination (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Login
cs: Přihlásit se

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Roles
cs: Role

en: Destination
cs: Cíl

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Empty
cs: Prázdný

en: About
cs: Popis

en: Triggers
cs: Spouštěče

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen PHP kód, vkládejte kód mezi značky %php. Pamatujte, že provedení nesprávného PHP kódu může tento web rozbít.

en: Your configuration has been saved.
cs: Konfigurace byla uložena.
