Login Destination (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Destination
fi: Kohde

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Empty
fi: Tyhjä

en: All roles
fi: Kaikki roolit

en: About
fi: Tietoja

en: Triggers
fi: Tilanteet

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fi: Sivut joilla tämä PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (vain asiantuntijoille)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fi: Jos valittuna on PHP, syötä %php välissä oleva PHP koodi. Huomaa että virheellisen PHP koodin ajaminen saattaa rikkoa Drupal sivustosi.

en: Your configuration has been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.
