Login Destination (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Roles
ka: როლები

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Empty
ka: ცარიელი
