Login Destination (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Login
sl: Prijava

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Roles
sl: Vloge

en: Logout
sl: Odjava

en: About
sl: O modulu

en: Triggers
sl: Sprožilci
