Login Destination (7.x-1.3) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Logout
br: Digevreañ

en: About
br: Diwar-benn
