Login Destination (7.x-1.3) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ
