Login Destination (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
