Login Destination (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Roles
sr: Улоге
