Login Destination (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Login
vi: Đăng nhập

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Roles
vi: Vai trò

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Logout
vi: Thoát

en: Empty
vi: Trống

en: All pages
vi: Tất cả các trang

en: About
vi: Giới thiệu

en: Triggers
vi: Bộ kích hoạt

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
vi: Các trang mà mã PHP này trả về giá trị <code>TRUE</code> (chỉ dành cho chuyên gia)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
vi: Nếu chọn lựa chọn PHP, nhập mã PHP giữa %php. Lưu ý là mã PHP này nếu sai có thể gây treo hệ thống Drupal của bạn.

en: Your configuration has been saved.
vi: Cấu hình của bạn đã được lưu lại.
