Login Destination (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Login
af: Gebruiker

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Roles
af: Rolle

en: Triggers
af: Snellers
