Login Destination (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Roles
az: Rollar

en: Empty
az: Boş

en: About
az: Haqqında
