Login Destination (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Roles
eo: Roloj

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Triggers
eo: Ekagiloj
