Login Destination (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Roles
eu: Zereginak

en: Destination
eu: Helbidea

en: Logout
eu: Irten

en: Empty
eu: Hutsik

en: About
eu: (r)i buruz

en: Triggers
eu: Abiarazleak

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
