Login Destination (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Login
ja: ログイン

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Roles
ja: 役割

en: Destination
ja: 行き先

en: Logout
ja: ログアウト

en: Empty
ja: 空

en: About
ja: アバウト

en: Triggers
ja: トリガー

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ja: 以下のPHPコードが<code>TRUE</code>を返す場合のみ（上級者向け）

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ja: オプションでPHPを選択した場合、%php の間にPHPコードを記入してください。正しくないコードを実行した場合、このDrupalサイトが正常に動作しなくなる可能性があるので注意してください。

en: Your configuration has been saved.
ja: 設定は保存されました。
