Login Destination (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Roles
jv: Parāgā

en: Logout
jv: Metu

en: Empty
jv: Kosong

en: About
jv: Ngenani

en: Triggers
jv: Pemicu

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Your configuration has been saved.
jv: Konfigurasi Sampéyan uwis disimpen.
