Login Destination (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Roles
nn: Roller

en: Empty
nn: Tom

en: Your configuration has been saved.
nn: Oppsettet er lagra.
