Login Destination (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Login
pl: Zaloguj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Roles
pl: Role

en: Destination
pl: Cel

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Empty
pl: Pusty

en: About
pl: O stronie

en: Triggers
pl: Wyzwalacze

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Your configuration has been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zapisane.
