Login Destination (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Login
sv: Logga in

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Roles
sv: Roller

en: Destination
sv: Mål

en: Logout
sv: Logga ut

en: Empty
sv: Töm

en: About
sv: Om

en: Triggers
sv: Utlösare

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sv: Sidor där följande PHP-kod returnerar <code>TRUE</code> (enbart för experter).

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sv: Om alternativet PHP är valt, ange PHP-kod mellan %php. Observera att felaktig PHP-kod kan förstöra din Drupal-webbplats.

en: Your configuration has been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
