Login Destination (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Empty
ast: Ermu
