Login Destination (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Logout
km: ចេញ

en: Empty
km: ទទេ

en: About
km: អំពី

en: Triggers
km: គន្លឹះ

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
km: ទំព័រ​លើ​កូដ​ PHP ​នេះ​ត្រឡប់​ <code>តម្លៃ​ពិត</code> (តែ​អ្នក​ជំនាញ​ប៉ុណ្ណោះ)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
km: បើ​សិន​ជម្រើស​ PHP ​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ សូម​បញ្ចូល​កូដ​ PHP ​នៅ​ចន្លោះ​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ​ PHP ​មិនត្រឹម​ត្រូវ​​អាច​នឹង​បញ្ឈប់​តំបន់​បណ្តាញ​ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: Your configuration has been saved.
km: ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​របស់​​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ ។
