Login Destination (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Empty
mn: Хоосон

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
