Login Destination (7.x-1.4) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Login
se: Logge sisa

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Logout
se: Logge eret

en: About
se: Birra
