Login History (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Date
hu: Dátum

en: User
hu: Felhasználó

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: IP Address
hu: IP-cím

en: User Agent
hu: Böngésző

en: One-time login
hu: Egyszeri bejelentkezés

en: View own login history
hu: Saját bejelentkezési történet megtekintése

en: View all login histories
hu: Minden bejelentkezési történet megtekintése

en: this browser
hu: ez a böngésző

en: You last logged in from @hostname using @user_agent.
hu: @hostname oldalról jelentkezett be legutóbb a felhasználó, @user_agent böngészőt használva.

en: Login history
hu: Bejelentkezési történet

en: Shows previous login information for site users. Useful for troubleshooting and monitoring.
hu: Az előző bejelentkezés adatainak mutatása a webhely felhasználói számára. A folymatos felügyelet során és hibaelhárítás esetén hasznos lehet.

en: A history of the site's user logins.
hu: A webhely felhasználóinak bejelentkezési története.

en: One-time login?
hu: Egyszeri bejelentkezés?

en: Regular login
hu: Rendszeres bejelentkezés

en: No login history available.
hu: Nincs elérhető bejelentkezési történet.

en: this IP address
hu: Ez az IP cím
