Login Notify (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep

en: Roles
af: Rolle

en: locked
af: gesluit
