Login Notify (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: locked
am: የተቆለፈ
