Login Notify (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Created
ast: Fechu

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Browser
ast: Restolador

en: locked
ast: torgáu
