Login Notify (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Subject
bg: Тема

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Created
bg: Създадено

en: Roles
bg: Роли

en: locked
bg: заключено

en: E-mails
bg: Имейли
