Login Notify (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Browser
bn: ব্রাউজার
