Login Notify (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: locked
bo: ཟྭ་རྒྱག་པ།

en: E-mails
bo: གློག་ཡིག
