Login Notify (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Roles
bs: Uloge
