Login Notify (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Subject
ca: Assumpte

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Created
ca: Creat

en: Roles
ca: Rols

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Browser
ca: Navegador

en: locked
ca: bloquejat

en: current
ca: actual

en: Remember me
ca: Recorda'm

en: Lock
ca: Bloqueja

en: E-mails
ca: Correus electrònics
