Login Notify (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Body
cs: Text

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subject
cs: Předmět

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Roles
cs: Role

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: locked
cs: zamčeno

en: Lock
cs: Zámek

en: E-mails
cs: E-maily
