Login Notify (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Body
cy: Corff

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Subject
cy: Testun

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: locked
cy: wedi cloi
