Login Notify (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Subject
de: Betreff

en: Edit
de: Bearbeiten

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Created
de: Erstellt

en: Roles
de: Rollen

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Browser
de: Internet-Browser

en: locked
de: Gesperrt

en: User Agent
de: User-Agent

en: current
de: aktuell

en: Remember me
de: Angemeldet bleiben

en: You have been logged out.
de: Sie haben sich abgemeldet.

en: Lock
de: Sperren

en: E-mails
de: E-Mails

en: unlock
de: entsperren

en: All authenticated users
de: Alle auhtentisierten Benutzer

en: lock
de: sperren
