Login Notify (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: locked
dz: ལྡེ་མིག་རྐྱབ་ཡོདཔ།
