Login Notify (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Subject
el: Θέμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Roles
el: Ρόλοι

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Browser
el: Περιηγητής

en: locked
el: κλειδωμένο

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: E-mails
el: Μηνύματα e-mail
