Login Notify (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Subject
eo: Temo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Created
eo: Kreita

en: Roles
eo: Roloj

en: locked
eo: ŝlosita
