Login Notify (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Subject
fi: Aihe

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Created
fi: Luotu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Browser
fi: Selain

en: locked
fi: lukittu

en: current
fi: nykyinen

en: Lock
fi: Lukitse

en: E-mails
fi: Sähköpostit
