Login Notify (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Created
fil: Inilikha

en: Roles
fil: Mga papel

en: IP Address
fil: Tirahang IP
