Login Notify (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Body
fr: Corps

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Subject
fr: Objet

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Created
fr: Créé

en: Roles
fr: Rôles

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Browser
fr: Navigateur

en: locked
fr: verrouillé

en: current
fr: actuel

en: Remember me
fr: Se souvenir de moi

en: You have been logged out.
fr: Vous avez été déconnecté.

en: Lock
fr: Verrouiller

en: E-mails
fr: Courriels

en: unlock
fr: déverrouiller

en: All authenticated users
fr: Tous les utilisateurs authentifiés
