Login Notify (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Subject
gl: Asunto

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Created
gl: Creado

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Browser
gl: Navegador

en: locked
gl: bloqueado

en: Lock
gl: Bloquear

en: E-mails
gl: Correos electrónicos
