Login Notify (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Subject
hi: विषय

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Created
hi: निर्मित

en: Roles
hi: भूमिका

en: IP Address
hi: IP पता

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: locked
hi: तालाबंद
