Login Notify (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subject
hr: Naziv

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Roles
hr: Uloge

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Browser
hr: Preglednik

en: locked
hr: zaključano

en: E-mails
hr: E-pošta
