Login Notify (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Roles
hy: Դերեր

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Remember me
hy: Հիշել ինձ
