Login Notify (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Created
is: Stofnað

en: Roles
is: Hlutverk

en: IP Address
is: IP vistfang

en: locked
is: læst

en: Remember me
is: Muna eftir mér
