Login Notify (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Subject
jv: Subyek

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Created
jv: Digawé

en: Roles
jv: Parāgā

en: IP Address
jv: Alamat IP
