Login Notify (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Subject
ka: სათაური

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Roles
ka: როლები

en: Browser
ka: ბრაუზერი
